• Hradovan - zima 2023/2024

• Milí čitatelia!

Máme za sebou prvý polrok, prvý mesiac v novom roku azároveň množstvo zážitkov z vianočných prázdnin. Od posledného vydania Hradovanu sme toho na Polianskej zažili naozaj veľa. Pripravovali sme sa na Vianoce, oslavovali sme výročie a zabrali pred polročným skúšaním a písomkami. Veríme, že to stálo za to!

Prajeme Vám krásny a výnimočný rok 2024, príjemné čítanie nasledujúcich strán a tešíme sa na Vaše reakcie.

• Hradovan - september / október 2023

• Milí čitatelia!

Ozývame sa Vám opäť s novým číslom školského časopisu Hradovan. Po zaslúženej letnej pauze sme začali nový školský rok plní síl a očakávaní, s nadšením aj prirodzenými obavami.

Všetko spomenuté môžete nájsť na najbližších stránkach časopisu, stačí, ak si v ňom budete dokola listovať.