• Školská jedáleň pri ZŠ Polianska 1, Košice

Mailový kontakt: sj.polianska@gmail.com

Číslo účtu: IBAN SK07 5600 0000 0005 0426 6005

Vedúca ŠJ: Magdaléna Vircsíková

Usmernením Mesta Košice sú určené finančné pásma pre poskytovanie stravy ZŠ:

1. - 4.  ročník stravné vo výške 1,90 €

5.  - 9.  ročník stravné vo výške 2,10 €

Výška mesačného príspevku na režijné náklady pre stravovanie žiakov ZŠ je 8 €.

Platbu za stravné je potrebné uhradiť na účet školskej jedáne najneskôr do 10. dňa v mesiaci internetbankingom alebo po vyžiadaní poštovej poukážky od vedúcej ŠJ.

V prípade neprítomnosti žiaka v škole je rodič povinný odhlásiť svoje dieťa z obedov osobne, telefonicky, cez internet (EDUpage), najneskôr do 7:45 v prvý deň neprítomnosti. Na ďalšie dni prípadnej neprítomnosti 24 hodín vopred. Ak rodič zanedbá túto povinnosť a dieťa sa nezúčastní výchovno - vzdelávacieho procesu, nemá nárok na štátnu dotáciu a bude mu účtovaná celá suma obeda.

Pri strate čipu je potrebné túto udalosť nahlásiť vedúcej ŠJ, u ktorej je možné zakúpiť si nový čip (úhrada 1 €).