• Duchovná obnova

• 05.07.2023 19:32
      • Dňa 22.6. sa žiaci 7., 8. a 9. ročníka, ktorí navštevujú náboženskú výchovu zúčastnili duchovnej obnovy v Univerzitnom pastoračnom centre.
      • Žiaci si prostredníctvom 4 workshopov mohli prehĺbiť svoje vedomosti vo viere a vypočuť rôzne svedectvá o láske od mladých a od otca Henricha Greitaka. Súčasťou programu bola exkurzia v kaplnke sv. Michala pod vedením otca Michala Bodnára, kde sa žiaci dozvedeli rôzne zaujímavosti. Počas duchovnej obnovy stihli žiaci relaxovať v miestnosti Lachaj roi, kde mali rôzne hry, aj s obľúbeným kalčetom. V závere duchovnej obnovy sa konala svätá omša za našu školu.

FOTOGRAFIE